logo-mini

ŻALUZJE POZIOME

Żaluzje poziome to najbardziej rozpowszechniona, ekonomiczna oraz tania forma osłony okiennej lub drzwiowej. Tego typu żaluzje zaczęły pojawiać się na rynku już w latach dziewięćdziesiątych, znajdując w tym sporą liczbę odbiorców. Do dziś możemy zobaczyć je w domach, biurach, witrynach sklepowych czy bankach. W upalne dni perfekcyjnie chronią każde pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem oraz cieszą oko nietuzinkowym designem. Ich konstrukcja pozwala na podnoszenie i opuszczanie żaluzji oraz ułatwia odpowiednie ustawienie kąta lameli, dzięki czemu zapewnia nam możliwość regulacji dopływu światła do pomieszczenia. Dzięki szerokiej gamie kolorów, możemy łatwo dopasować żaluzje poziome do miejsca, w którym będą wisiały.

 

Na rynku najczęściej spotykamy dwa rodzaje żaluzji poziomych:

 

  • aluminiowe
  • drewniane

Żaluzje drewniane Szczecin.

Jednym z ciekawych rozwiązań, które proponujemy to: żaluzje drewniane Szczecin. Naturalne drewno, to niewątpliwie bardzo szlachetny surowiec, który jest w stanie odnaleźć się w każdego rodzaju pomieszczeniach. Osoby ceniące sobie nowoczesność i elegancję, chętnie wybierają do swoich wnętrz, ten rodzaj żaluzji.  Bogata kolorystyka oraz wysublimowane wykończenie sprawiają, że znajdują uznanie nawet u najbardziej wymagających klientów. Należy zwrócić uwagę na to, że żaluzje drewniane idealnie zabezpieczają wnętrze  przed nadmiernym nagrzaniem. Nasza firma przykłada baczną uwagę do detali oraz całej konstrukcji żaluzji. Wykonujemy je z najlepszych gatunków drzew, jak i korzystamy z najnowszych technologii. Dzięki temu,  każde pomieszczenie, w którym znajdą się nasze żaluzje drewniane Szczecin, nabierze charakteru i wyjątkowości.

Najczęściej stosowane szerokości lameli to: 25 mm i 50 mm. 

 

Żaluzje drewniane 25 mm

 

Zazwyczaj montowane są na skrzydle okiennym we wnęce szybowej lub na ramie okna, zachowując przy tym pełną funkcjonalność okna. Podnosimy i opuszczamy je za pomocą sznurka, natomiast kąt nachylenia lamel redukujemy specjalnym pokrętłem. 

 

Żaluzje drewniane 50 mm

 

Najczęściej montowane są nad wnęką okienną do sufitu. Na ogół występują z drabinką sznurkową, która stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Tu również podnoszone i opuszczane są za pomocą sznurka, a kąt nachylenia lamel regulowany jest osobnymi sznurkami. 

 

Istotne jest to, aby w umiejętny sposób dbać o żaluzje. Do tego zabiegu używamy delikatnej szmatki (bez detergentów) lub specjalnie wyprofilowanych szczotek.

 

Żaluzje poziome ceny Szczecin

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą żaluzji poziomych w naszym sklepie. Aby wybrać odpowiedni rodzaj, fason oraz zrobić dokładny pomiar żaluzji, nasi fachowcy służą pomocą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Po zakończeniu pomiarów i wyborze odpowiednich żaluzji przedstawiamy Państwu nasz cennik.

          

Aby okna dobrze wyglądały, należy na początek dokładnie przemyśleć, jaki rodzaj zasłon okiennych chcemy wybrać. Dzięki temu, że żaluzje poziome Szczecin posiadają w swojej ofercie duży wybór tego typu zabezpieczeń przed słońcem, jesteśmy w stanie stworzyć piękną aranżację całego wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu