logo-mini

ŻALUZJE POZIOME

Żaluzje poziome to najbardziej rozpowszechniona, ekonomiczna oraz tania forma osłony okiennej lub drzwiowej. Zaczęły pojawiać się na rynku już w latach dziewięćdziesiątych, szybko znajdując sporą liczbę odbiorców. Do dziś możemy zobaczyć je w domach, biurach, witrynach sklepowych czy bankach. W upalne dni perfekcyjnie chronią każde pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem oraz cieszą oko nietuzinkowym designem. Ich konstrukcja pozwala na wygodne podnoszenie i opuszczanie oraz ułatwia odpowiednie ustawienie kąta lameli, dzięki czemu zapewnia możliwość regulacji dopływu światła do pomieszczenia. Dzięki szerokiej gamie kolorów możemy łatwo dopasować żaluzje poziome do wystroju pomieszczenia, w którym będą wisiały.

Na rynku najczęściej spotykamy dwa rodzaje żaluzji poziomych:

  • aluminiowe
  • drewniane

W żaluzjach pionowych z drewna najczęściej stosuje się lamele o szerokości:

  • 25 mm – takie żaluzje zazwyczaj montowane są na skrzydle okiennym we wnęce szybowej lub na ramie okna, zachowując
    przy tym pełną funkcjonalność okna. Podnosimy i opuszczamy je za pomocą sznurka, natomiast kąt nachylenia lamel redukujemy specjalnym pokrętłem,
  • 50 mm – najczęściej montowane są nad wnęką okienną do sufitu. Na ogół występują z drabinką sznurkową, która
    stanowi dodatkowy element dekoracyjny. One również podnoszone i opuszczane są za pomocą sznurka, a kąt nachylenia lamel regulowany jest osobnymi sznurkami.

Jednym z ciekawych rozwiązań, które proponujemy to: żaluzje drewniane Szczecin. Naturalne drewno, to niewątpliwie bardzo szlachetny surowiec, który jest w stanie odnaleźć się w każdego rodzaju pomieszczeniach. Osoby ceniące sobie nowoczesność i elegancję, chętnie wybierają do swoich wnętrz, ten rodzaj żaluzji.  Bogata kolorystyka oraz wysublimowane wykończenie sprawiają, że znajdują uznanie nawet u najbardziej wymagających klientów. Należy zwrócić uwagę na to, że żaluzje drewniane idealnie zabezpieczają wnętrze  przed nadmiernym nagrzaniem. Nasza firma przykłada baczną uwagę do detali oraz całej konstrukcji żaluzji. Wykonujemy je z najlepszych gatunków drzew, jak i korzystamy z najnowszych technologii. Dzięki temu,  każde pomieszczenie, w którym znajdą się nasze żaluzje drewniane Szczecin, nabierze charakteru i wyjątkowości.

Eleganckie żaluzje poziome w atrakcyjnych cenach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą żaluzji poziomych w naszym sklepie. Nasi fachowcy służą pomocą podczas wyboru odpowiedniego rodzaju i fasonu, a także wykonują dokładne pomiary. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Po zakończeniu pomiarów i wyborze odpowiednich żaluzji przedstawiamy Państwu nasz cennik. Wszystkie oferowane przez nas żaluzje charakteryzują się najwyższą jakością oraz estetycznym wykończeniem. Gwarantujemy też fachowy montaż naszych produktów oraz atrakcyjne ceny! Zachęcamy do skorzystania z oferty Techcolor!

Zapraszamy do kontaktu