logo-mini

Szczecin rolety na wymiar

Szczecin rolety na wymiar – Techcolor.pl

Szczecin to miasto, które ma wiele zalet i ciągle przyciąga nowych mieszkańców, nie tylko z Polski. Zachęcające położenie blisko granicy z Niemcami przyciąga również ludzi zza granicy.

Atrakcyjne warunki życia, ogrom nowo powstających miejsc pracy, jak i bogaty rynek nieruchomości. Znalezienie odpowiedniej nieruchomości to jedno, ale inną kwestią jest jego właściwe doposażenie – tutaj warto rozważyć Szczecin rolety na wymiar.

rolety drewniane stylizowane szczecin

Ładne, funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie

Okna w budynkach takich jak mieszkania czy biura spełniają rozmaite funkcje. Najważniejsze jest oświetlanie pomieszczeń, wentylacja, ale i także zapewnienie wglądu na okolicę. Okna muszą być stylowe, ale także funkcjonalne, co może zapewnić ten produkt, pozwalając na ich osłonięcie.

Jak zbudowana jest Szczecin rolety na wymiar? Nie jest to bardzo złożona konstrukcja. Często posiada dodatkowe wyposażenie, takie jak wałki, uchwyty, sznurki do zwijania i rozwijania, dekoracyjne zaślepki oraz części montażowe.

Szczecin rolety na wymiar - sprawdź nasze produkty!

rolety drewniane stylizowane szczecin

Czy Szczecin rolety na wymiar to dobre rozwiązanie?

Dużym plusem tego typu rozwiązań jest uniwersalność – mogą być skrojone na wymiar i dostosowane do rozmiarów okna, zapewniając zabezpieczenie przed nasłonecznieniem. Innym plusem jest możliwość instalacji ich w różnych ułożeniach.

Jakie zalety dają Szczecin rolety na wymiar

Używanie tego rodzaju rozwiązań pozwala na ochronę wnętrza lokalu przed wysoką temperaturą i nasłonecznieniem

Takie rozwiązanie w odpowiedniej kolorystyce tworzy uzupełniającą się całość będąc nieodłącznym elementem stylistycznym.

Takie rozwiązania mogą być skrojone na dowolny wymiar i nie pociąga to za sobą żadnych konsekwencji pieniężnych. Jedyna różnica polega na docięciu materiału na odpowiednią szerokość.

Szczecin rolety na wymiar pozwala na lepszą ochronę mieszkań, chroniąc Twoją prywatność i zwiększając bezpieczeństwo.

Sprawdź także:

Takie rozwiązania dostępne są w wielu kolorach i fakturach materiałów. Od jednokolorowych, po wielokolorowe, aż po te z różnymi nadrukami.

Kto powinien postawić na Szczecin rolety na wymiar ?

Kiedy w otoczeniu nie ma elementów otoczenia zapewniających cień, takich jak drzewa itp. jedynym ratunkiem okazują się tego typu rozwiązania. Mogą być zamocowane w dowolnym miejscu do ściany, gwarantując maksymalny komfort użytkowania i cień w precyzyjnie wyselekcjowanym miejscu.

Prowadzicie niewielką kawiarnię lub restaurację? Latem goście szukają w takich miejscach cienia, aby móc komfortowo spędzić czas przy pysznej kawie lub smacznym jedzeniu – nasze produkty są właściwym wyborem. Zależnie od panującej na zewnątrz pogody można je zwijać lub rozwijać. Co więcej, te tworzone na zamówienie mogą mieć materiał z nadrukowanym logotypem, stając się częścią reklamy zewnętrznej lokalu.

Sprawdź też: Szczecin rolety na wymiar

Jak zwiększyć atrakcyjność swojej nieruchomości i uczynić ją częściej wynajmowaną? Oczywiście zapewniając gościom oczekiwane przez nich dodatki udogodnienia – nasze produkty należą do właśnie takich.

KONTAKT

NASZE BIURO

ul. Milenijna 1A, lokal G1
72-006 Mierzyn

 

DANE KONTAKTOWE