logo-mini

Rolety zewnętrzne Szczecin

Rolety zewnętrzne Szczecin.

Okienne i drzwiowe rolety zewnętrzne, zapewniają nam bezpieczeństwo, komfort i poczucie intymności we własnym domu lub mieszkaniu. Chętnie instalowane w oknach parteru, jak i wyższych pięter. Występujące w opcji sterowania ręcznego, jak również z możliwością wyposażenia w silniki elektryczne i zintegrowane sterowanie wszystkimi roletami jednocześnie. Jednak nawet najwyższej jakości rolety zewnętrzne, mogą po kilku latach wymagać serwisu lub naprawy. Praca w trudnych warunkach atmosferycznych, zanieczyszczenia w postaci pyłu i liści, a także naturalne zmęczenie materiału, wywołane codzienną eksploatacją. To wszystko może sprawić, że dotychczas niezawodne rolety zaczynają wydawać niepokojące dźwięki, przestają płynnie się poruszać, a czasami blokują się na stałe, bez możliwości opuszczenia lub podniesienia. Jedyną radą w takich momentach, jest ich szybki i skuteczny serwis.

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się montażem rolet zewnętrznych, oferując swoim klientom również ich naprawę i serwis. W wykonywanych przez nas usługach można znaleźć zarówno czyszczenie rolet Szczecin, a także naprawę oraz wymianę zużytych elementów na nowe. Wszystkie prace serwisowe wykonywane są przez doświadczonych techników z wieloletnim stażem pracy, doskonale znających konstrukcję każdej popularnej rolety znanego producenta. Dostęp do wszystkich rodzajów części zamiennych sprawia, że każda naprawa rolet w Szczecinie wykonywana jest szybko, niezawodnie i w dobrej cenie.

DSC_0307 14

Naprawa Rolet w Szczecinie?

Na co zwrócić uwagę podczas obsługiwania rolet? Każdy niecodzienny dźwięk towarzyszący ich poruszaniu się, wrażenie blokowania, a także widoczne ślady korozji lub inne uszkodzenia mechaniczne wymagają niezwłocznego wezwania serwisu. Podstawowe czynności wykonywane przez serwis rolet Szczecin obejmują:

Czyszczenie roletzewnętrzne Szczecin są bardzo mocno narażone na zabrudzenia. Szczególnie te umieszczone na ścinach od strony zawietrznej. Po kilku latach bezproblemowej obsługi, mogą się w nich pojawiać pierwsze oznaki zabrudzenia. Kurz oblepiający wewnętrzne mechanizmy może powodować tarcie, utrudniając ich płynne poruszanie się. Właściwym krokiem do usunięcia tego rodzaju usterki, będzie rozebranie kasety i staranne oczyszczenie wszystkich wewnętrznych elementów, wraz z ich ponownym nasmarowaniem. Nasz serwis rolet Szczecin: zajmuje się również profesjonalnym czyszczeniem rolet z zewnątrz, również tych umieszczonych na wysokich piętrach. Czynność ta wymaga odpowiedniego przygotowania i zastosowania technik alpinistycznych z użyciem profesjonalnego wyposażenia.

Regulacja rolety zewnętrznej – problemy z obsługą rolety mogą wynikać również z konieczności jej ponownego wyregulowania. Nawet jedna poluzowana śruba w kasecie może prowadzić do nierównomiernego rozchodzenia się naprężeń, powodujących blokowanie rolety w prowadnicy. Umiejętność szybkiego rozpoznania usterki i jej wyeliminowania wyróżnia naszych pracowników. Od wielu lat zajmują się oni montażem rolet, wykonując również ich serwis. Dzięki temu poznali wszystkie tajniki tego fachu, wiedząc również co jest najczęstszymi bolączkami wybranych modeli. Sprawia to, że serwis i naprawa rolet Szczecin odbywa się naprawdę szybko i skutecznie oraz w atrakcyjnych cenach.

Naprawa rolet Szczecin – zdarza się, że z jakiegoś powodu roleta została uszkodzona. Awaria może dotyczyć zarówno samej rolety, jak również wyposażenia kasety, na przykład silnika elektrycznego. Spalenie silnika wywołane przepięciem lub uderzeniem pioruna, mechaniczne uszkodzenie listw rolety bądź skrzywienie prowadnic. To tylko jedne z najpopularniejszych usterek rolet, których eliminowaniem zajmuje się nasz serwis.