logo-mini

Rolety goleniów

Rolety goleniów – Techcolor

Szczecin to miasto, które ma wiele plusów i ciągle przyciąga nowych mieszkańców, nie tylko z Polski. Dobre położenie blisko granicy z Niemcami przyciąga także ludzi zza granicy.

Dobre warunki życia, bardzo dużo nowo powstających miejsc pracy, jak i bogaty rynek nieruchomości. Odnalezienie właściwej nieruchomości to jedno, ale inną kwestią jest jego odpowiednie wyposażenie – warto tu zastanowić się nad Rolety goleniów.

rolety drewniane stylizowane szczecin

Praktyczne, ergonomiczne i bezpieczne rozwiązanie

Okna w budynkach takich jak kawalerki czy biura spełniają różne funkcje. Najważniejsze jest oświetlanie pomieszczeń, jego wietrzenie, ale i także zapewnienie widoku na okolicę. Okna muszą być ładne, ale także ergonomiczne, co może zapewnić ten produkt, pozwalając na ich zasłonięcie.

Jak zrobiona jest Rolety goleniów? Nie jest to złożona konstrukcja. Często zawiera dodatkowe wyposażenie, takie jak wałki, uchwyty, sznurki do zwijania i rozwijania, dekoracyjne zaślepki oraz części montażowe.

Rolety goleniów - sprawdź nasze produkty!

rolety drewniane stylizowane szczecin

Czy Rolety goleniów to najlepsze rozwiązanie?

Dużym plusem tego typu rozwiązań jest uniwersalność – mogą być przygotowane na wymiar i dostosowane do wymiarów okna, zapewniając ochronę przed słońcem. Innym plusem jest możliwość instalacji ich w różnych pozycjach.

Jakie zalety dają Rolety goleniów

Korzystanie z tego rodzaju rozwiązań pozwala na ochronę wnętrza lokalu przed przegrzaniem i nasłonecznieniem

Takie rozwiązanie we właściwej kolorystyce tworzy uzupełniającą się całość będąc nierozdzielnym elementem stylistycznym.

Takie rozwiązania mogą być skrojone na dowolny wymiar i nie pociąga to za sobą żadnych konsekwencji pieniężnych. Jedyna różnica polega na docięciu materiału na odpowiednią szerokość.

Rolety goleniów pozwala na lepszą ochronę lokali, chroniąc Twoją prywatność i zwiększając bezpieczeństwo.

Sprawdź także:

Takie rozwiązania dostępne są w wielu kolorach i fakturach materiałów. Od jednokolorowych, po wielokolorowe, aż po te z różnymi nadrukami.

Kto może postawić na Rolety goleniów ?

Kiedy w otoczeniu nie ma elementów otoczenia zapewniających cień, takich jak drzewa itp. jedynym rozwiązaniem okazują się tego typu rozwiązania. Mogą być zamocowane w dowolnym miejscu do ściany, gwarantując optymalny komfort użytkowania i cień w precyzyjnie wyselekcjowanym miejscu.

Prowadzą Państwo malutką kawiarnię lub restaurację? Latem goście oczekują w takich miejscach cienia, aby móc komfortowo spędzić czas przy pysznej kawie lub smacznym posiłku – nasze produkty są dobrym wyborem. Zależnie od tego jaka jest pogoda, można je zwijać lub rozwijać. Co więcej, te robione na zamówienie mogą mieć materiał z wydrukowanym logotypem, stając się częścią reklamy zewnętrznej lokalu.

Sprawdź także: Rolety goleniów

Jak zwiększyć atrakcyjność swojej nieruchomości i uczynić ją bardziej interesującą? Oczywiście zapewniając gościom oczekiwane przez nich dodatki udogodnienia – nasze produkty należą do właśnie takich.

KONTAKT

NASZE BIURO

ul. Milenijna 1A, lokal G1
72-006 Mierzyn

 

DANE KONTAKTOWE