logo-mini

Plisy

Plisy to zdecydowanie nowość na rynku. Śmiało można powiedzieć, że jest to rozwiązanie genialne w swojej prostocie. Plisa to produkt łączący cechy standardowej żaluzji poziomej i rolety materiałowej. Materiał jest fabrycznie prasowany w fałdki, które  bardzo dobrze zatrzymują światło słoneczne poprzez jego załamanie. Całość estetycznie wykonana komponuje się z oknem i wystrojem pomieszczenia. Podstawowy model plisy obsługiwany jest za pomocą uchwytów na listwach. Bez problemu możemy odsłonić dolną jak i górną część okna. Każda z listew jest niezależna co powoduje, że jest to produkt idealny do mieszkań na parterze, domków jednorodzinnych lub miejsc gdzie za oknem mamy duży ruch czy ciekawskiego sąsiada naprzeciwko. Wystarczy, że opuścimy górną część materiału pozwalając słońcu wpaść do pomieszczenia a jednocześnie rozciągnięty materiał u dołu okna będzie nas chronić przed przechodniami czy sąsiadem.

Oprócz możliwości montażu na zwykłym oknie plisy możemy także zaadoptować do okien dachowych jak i takich o specjalnym kształcie. Bez problemu zasłonimy okno w kształcie trójkąta, trapeza, czy koła. Doskonale znajdą swoje zastosowanie na ogrodach zimowych skutecznie obniżając temperaturę oraz chroniąc roślinność.

Demontaż plisy do mycia okien to kwestia sekund, wypinamy mocowania na listwie przyszybowej i całe okno mamy dostępne. Do tej czynności nie potrzebujemy żadnych narzędzi. Również tkaniny plisowane jako jedyne na rynku można prać. Wystarczy zdemontowaną plisę zamoczyć na kilka chwil w roztworze wody i płynu do prania, potem spłukać pod bieżącą wodą i nasza plisa znów jest jak nowa.

Zapraszamy do kontaktu