logo-mini

Plisy police

Plisy police – montaż

Szczecin to miasto, które ma wiele zalet i ciągle przyciąga nowych mieszkańców, nie tylko z Polski. Zachęcające położenie blisko granicy z Niemcami przyciąga także ludzi zza granicy.

Dobre warunki życia, wiele nowo powstających miejsc pracy, jak i bogaty rynek nieruchomości. Odnalezienie właściwej nieruchomości to jedno, ale inną kwestią jest jego odpowiednie doposażenie – warto tu rozważyć Plisy police.

rolety drewniane stylizowane szczecin

Ładne, stylowe i bezpieczne rozwiązanie

Okna w budynkach takich jak mieszkania czy lokale użytkowe spełniają różne cele. Jednymi z najważniejszych jest oświetlenie pomieszczeń, wentylacja, ale i także zapewnienie widoku na okolicę. Okna muszą być gustowne, ale także ergonomiczne, co może zapewnić ten produkt, pozwalając na ich przysłonięcie.

Jak zrobiona jest Plisy police? Nie jest to złożona konstrukcja. Często zawiera dodatkowe wyposażenie, takie jak wałki, uchwyty, sznurki do zwijania i rozwijania, dekoracyjne zaślepki oraz elementy montażowe.

Plisy police - sprawdź nasze produkty!

rolety drewniane stylizowane szczecin

Czy Plisy police to najlepsze rozwiązanie?

Dużą przewagą tego typu rozwiązań jest uniwersalność – mogą być skrojone na wymiar i dostosowane do wymiarów okna, zapewniając ochronę przed nasłonecznieniem. Inną zaletą jest możliwość instalacji ich w różnych pozycjach.

Jakie zalety dają Plisy police

Wykorzystywanie tego rodzaju rozwiązań pozwala na ochronę wnętrza budynku przed nagrzaniem i dużym nasłonecznieniem

Takie rozwiązanie w odpowiedniej kolorystyce tworzy spójną całość będąc nierozdzielnym elementem stylistycznym.

Takie rozwiązania mogą być skrojone na każdy wymiar i nie pociąga to za sobą żadnych konsekwencji finansowych. Jedyna różnica polega na docięciu materiału na właściwą szerokość.

Plisy police pozwala na lepszą ochronę nieruchomości, chroniąc Twoją prywatność i zwiększając bezpieczeństwo.

Sprawdź także:

Takie rozwiązania dostępne są w wielu kolorach i fakturach materiałów. Od jednokolorowych, po wielokolorowe, aż po te z różnego rodzaju nadrukami.

Kto może zdecydować się na Plisy police ?

Kiedy w otoczeniu nie ma elementów otoczenia zapewniających cień, takich jak inne budynki itp. jedynym rozwiązaniem okazują się tego typu rozwiązania. Mogą być zamocowane w dowolnym miejscu do ściany, gwarantując maksymalny komfort użytkowania i cień w precyzyjnie wyselekcjowanym miejscu.

Prowadzą Państwo malutką kawiarnię lub restaurację? Latem goście szukają w takich miejscach cienia, aby móc komfortowo spędzić czas przy pysznej kawie lub smacznym posiłku – nasze produkty są właściwym wyborem. Zależnie od panującej na zewnątrz pogody można je zwijać lub rozwijać. Co więcej, te produkowane na zamówienie mogą mieć materiał z wydrukowanym logotypem, stając się częścią reklamy zewnętrznej lokalu.

Sprawdź także: Plisy police

Jak zwiększyć atrakcyjność swojej nieruchomości i uczynić ją częściej wynajmowaną? Oczywiście zapewniając gościom oczekiwane przez nich dodatki udogodnienia – nasze produkty należą do właśnie takich.

KONTAKT

NASZE BIURO

ul. Milenijna 1A, lokal G1
72-006 Mierzyn

 

DANE KONTAKTOWE