logo-mini

Plisy goleniów

Plisy goleniów – montaż z dostawą

Szczecin to miasto, które posiada wiele zalet i ciągle przyciąga nowych mieszkańców, nie tylko z Polski. Zachęcające położenie blisko granicy z Niemcami przyciąga także obcokrajowców.

Atrakcyjne warunki życia, bardzo dużo nowo powstających miejsc pracy, jak i rozbudowany rynek nieruchomości. Odnalezienie właściwej nieruchomości to jedno, ale inną kwestią jest jego odpowiednie doposażenie – warto tu pomyśleć nad Plisy goleniów.

rolety drewniane stylizowane szczecin

Ładne, stylowe i bezpieczne rozwiązanie

Okna w budynkach takich jak kawalerki czy lokale użytkowe pełnią różne cele. Jednymi z najważniejszych jest oświetlanie pomieszczenia, jego wietrzenie, a także zapewnienie wglądu na okolicę. Okna muszą być eleganckie, ale także ergonomiczne, co może zapewnić ten produkt, pozwalając na ich przysłonięcie.

Jak zrobiona jest Plisy goleniów? Nie jest to złożona konstrukcja. Często zawiera dodatkowe wyposażenie, takie jak wałki, uchwyty, sznurki do zwijania i rozwijania, dekoracyjne zaślepki i części montażowe.

Plisy goleniów - sprawdź nasze produkty!

rolety drewniane stylizowane szczecin

Czy Plisy goleniów to dobre rozwiązanie?

Dużym plusem tego typu rozwiązań jest uniwersalność – mogą być zrobione na wymiar i dostosowane do wymiarów okna, dając ochronę przed nasłonecznieniem. Innym plusem jest możliwość instalowania ich w różnych ułożeniach.

Jakie zalety dają Plisy goleniów

Korzystanie z tego rodzaju rozwiązań pozwala na ochronę wnętrza mieszkania przed przegrzaniem i nasłonecznieniem

Takie rozwiązanie w odpowiedniej kolorystyce tworzy uzupełniającą się całość będąc nierozłącznym elementem stylistycznym.

Takie rozwiązania mogą być tworzone na dowolny wymiar i nie pociąga to za sobą żadnych konsekwencji pieniężnych. Jedyną różnicą polega na docięciu materiału na odpowiednią szerokość.

Plisy goleniów pozwala na lepszą ochronę mieszkania, zabezpieczając Twoją prywatność i zwiększając bezpieczeństwo.

Sprawdź także:

Takie rozwiązania dostępne są w wielu kolorach i fakturach materiałów. Od jednokolorowych, po wielokolorowe, aż po te z rozmaitymi nadrukami.

Kto może postawić na Plisy goleniów ?

Kiedy w otoczeniu brakuje elementów otoczenia zapewniających cień, takich jak inne budynki itp. jedynym rozwiązaniem okazują się tego typu rozwiązania. Mogą być wbudowane w dowolnym miejscu do ściany, gwarantując maksymalny komfort użytkowania i cień w precyzyjnie wybranym miejscu.

Prowadzą Państwo malutką kawiarnię lub restaurację? Latem goście szukają w takich miejscach cienia, aby móc komfortowo spędzić czas przy pysznej herbacie lub smacznym posiłku – nasze produkty są dobrym wyborem. Zależnie od panującej na zewnątrz pogody można je zwijać lub rozwijać. Co więcej, te tworzone na zamówienie mogą mieć materiał z wydrukowanym logo, stając się częścią reklamy lokalu.

Sprawdź również: Plisy goleniów

Jak zwiększyć atrakcyjność swojej nieruchomości i uczynić ją częściej wynajmowaną? Oczywiście zapewniając gościom oczekiwane przez nich dodatki udogodnienia – nasze produkty należą do właśnie takich.

KONTAKT

NASZE BIURO

ul. Milenijna 1A, lokal G1
72-006 Mierzyn

 

DANE KONTAKTOWE