logo-mini

MOSKITIERY

Moskitiery są najskuteczniejszą formą ochrony przed owadami i insektami. Występują w kilku wariantach. Najczęściej wybierane rozwiązanie na okna plastikowe czy drewniane to sztywne ramki z profili aluminiowych pomiędzy, którymi naciągnięta jest siatka PCV. Profile mogą występować w wielu wersjach kolorystycznych co pomaga dopasować ramkę do konstrukcji okna. Montowane są bezinwazyjnie na blaszki, które po włożeniu ramki w otwór okienny wystarczy tylko obrócić o 900. W ten sposób nie uszkadzamy swojego okna jak i pozwala nam to na równie szybki demontaż.

Również zasłonięcie wyjścia na balkon czy taras nie jest kłopotem. Najlepiej sprawdzą się tutaj drzwi moskitierowe na zawiasach. Drzwi mogą posiadać u dołu klapkę uchylną pozwalającą naszemu pupilowi na swobodne wychodzenie bez konieczności otwierania całych drzwi.

Przy nietypowych gabarytach okna tarasowego znakomicie znajdą zastosowanie siatki przesuwne. Mogą być kilku segmentowe i przesuwać się nawet na dwutorowym profilu co pozwala zasłonić bardzo duże powierzchnie.

Zapraszamy do kontaktu